Security envelopes b4 transparent with outside pocket 500 pcs

Manufacturer: Amersafe
Availability:
Exists

Koperty Bezpieczne przeźroczyste z kieszenią zewnętrzną rozmiar B4 

Koperty bezpieczne wykonane są z wyjątkowo trwałego, trójwarstwowego polietylenu HDPE. Grubość powyżej 80 mikronów gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. 

Zamykane są specjalną taśmą AMERSAFE, która reaguje na próbę jej odklejenia ujawnieniem się napisu świadczącego o ingerencji osób nieupoważnionych. Taśma pokryta jest wielowarstwowym klejem, który na próby oddziaływania na taśmę podwyższoną lub ujemną temperaturą a także chemikaliami uwidacznia ukryty napis.

Jako jedyna koperta dostępna na rynku wyposażona jest w identyfikator ciepła wskazujący na termiczną próbę otwarcia koperty. AMERSAFE uzyskały pozytywną opinię Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Głównej Policji. Identyfikator został wprowadzony na wniosek CLK, które wskazało oddziaływanie wysoką temperaturą jako najczęstszą technikę nieupoważnionego otwierania koperty. 

Specjalne wzmocnione zgrzewy wyposażone są w mikronadruk uniemożliwiający rozgięcie i ponowne zgrzanie koperty.

Numer ewidencyjny naniesiony jest w trzech miejscach, w tym pod taśmą zabezpieczająca, co ułatwia ewidencjonowanie przesyłek i uniemożliwia ich przenumerowanie. Numery znajdują się również na odcinkach kwitujących, które dzięki specjalnej perforacji, łatwo się odrywa. Koperta bezpieczna opatrzona jest również kodem kreskowym

Panele do ręcznego opisu umożliwiają staranne opisanie zawartości koperty, jej nadawcy, odbiorcy i daty nadania. Na kopertach umieścić można dowolny, wielokolorowy nadruk personalizujący ich użytkownika.

Koperta Bezpieczna B4p -pozwala na zabezpieczenie większej ilości pieniędzy, dokumentów w formacie A4 (umowy, kontrakty, oferty, dokumentacja medyczna, dokumenty prawne, umowy o pracę, instrukcje, projekty, wyniki badań, listy płac, polisy ubezpieczeniowe etc), większe przedmioty wartościowe i poufne 

Kieszeń zewnętrzna jest wgrzana w kopertę w procesie produkcji, często stosowana jest do przekazywania protokołów kasowych lub dokumentów opisowych zawartość koperty. Kieszeń jest zamykana na zakładkę co zapewnia łatwy dostęp do dokumentów.

Dostępne rozmiary kopert bezpiecznych przeźroczystych z kieszenią zewnętrzną :

Amersafe B5 190x260mm