Plomby i koperty bezpieczne

Poważnie podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa. Przygotowaliśmy asortyment produktów, służących zwiększeniu ochrony zarówno pomieszczeń, jak i Państwa produktów. Dużą część oferty stanowią różnego typu plomby. Proponujemy modele zabezpieczające, naklejkowe, plastikowe i metalowe. Wykorzystane zgodnie z zastosowaniem zapobiegają kradzieży i wskazują na ewentualne próby manipulacji przy zabezpieczeniu. Plomby gwarancyjne zapewniają natomiast oryginalność produktu bądź informują o danych technicznych produktu.

Wśród proponowanych rozwiązań znajdują się także koperty bezpieczne, plombowane torby, sejfy, szafy metalowe, niszczarki dokumentów oraz liczarki banknotów.

Przy licznikach, zaworach czy zbiornikach paliw ich odpowiednie zabezpieczenie ma kluczowe znaczenie. Dlatego proponujemy certyfikowane plomby plastikowe z metalową komorą plombującą oraz stworzone z utwardzanego poliwęglanu w wersjach bez linki lub ze stalową linką o długości 300mm lub 600 mm. To ochrona odporna na próby przecięcia, przerwania czy złamania, dlatego nadaje się do zastosowania również w drzwiach magazynowych czy kasetkach z gotówką.

Co to jest plomba zabezpieczająca?

Podczas ochrony transportu drogowego przede wszystkim przed możliwością włamania, ale także innych możliwych zagrożeń dla jego bezpieczeństwa, oraz do wszelkich liczników energetycznych stosowane są plomby zabezpieczające. Zostały stworzone w taki sposób, że nie da się uzyskać dostępu bez ich zniszczenia, co zwiększa bezpieczeństwo ochranianego ładunku. Mogą one być wykonane z różnych materiałów, chociażby z plastiku, stali czy ołowiu, w zależności od zastosowania, a także wymaganego zakresu trwałości.

Gdzie wykorzystujemy plomby?

Plomby zabezpieczające mogą być stosowane przede wszystkim w wielu rodzajach transportu, gdzie służą do ochrony przed dostępem osób niepowołanych, a także zabezpieczają przed możliwością dokonania kradzieży. Są one stosowane chociażby w transporcie drogowym, ale także morskim czy lotniczym, w których wykorzystuje się je do kontenerów towarowych. Swoje zastosowanie znajdują również w przypadku liczników czy wodomierzy, a także wszelkich innych rodzajów zabezpieczeń przed nielegalnym pobieraniem energii.


Plomby gwarancyjne

Wybierz uniwersalne zabezpieczenie dla sprzętu elektronicznego, leków, cennych przesyłek czy innych produktów – plomby gwarancyjne. Dzięki specjalnej taśmie naklejonej na opakowanie podczas próby zerwania, materiał rozwarstwia się, pozostawiając napis VOID lub kruszeje, dzięki czemu możliwa jest natychmiastowa identyfikacja próby otwarcia przesyłki. Dajemy możliwość wyboru rozmiaru zabezpieczenia i stworzenia na jego powierzchni własnego nadruku lub grafiki.

Koperty bezpieczne

Chciałbyś mieć pewność, że Twoje listy, dokumenty, gotówka czy inne przesyłki będą doskonale chronione podczas transportu? Postaw na koperty bezpieczne z All4Safe, wykonane z odpornej na uszkodzenia folii PE o specjalnie dobranych parametrach. To materiał odporny na powstawanie przetarć i przerwania. Produkty wyposażone są w taśmę plombującą, która przy próbie odklejenia powoduje ujawnienie się napisu. Posiadają także indywidualny kod kreskowy i mikrodruk na obrzeżach.

Plomby plastikowe

Przy licznikach, zaworach czy zbiornikach paliw ich odpowiednie zabezpieczenie ma kluczowe znaczenie. Dlatego proponujemy plomby plastikowe stworzone z utwardzanego poliwęglanu w wersjach bez linki lub ze stalową linką o długości 250 lub 600 mm. To ochrona odporna na próby przecięcia, przerwania czy złamania, dlatego nadaje się do zastosowania również w drzwiach magazynowych czy kasetkach z gotówką.

Plomby zabezpieczające

Wybierz akcesoria chroniące twoje towaru przed kradzieżą, ingerencją w zawartość paczki czy zabrudzeniem zawartości. To plomby gwarancyjne produkowane według standardów normy ISO 9001. Akcesoria wykonane są tworzyw sztucznych i metali z odpornych na uszkodzenia i działalność szkodliwych warunków zewnętrznych. Dostępne są one w różnych wersjach – barierowej, indykatorowej czy indykatorowo-barierowej.

€5,37
Netto: €4,39
Zum Warenkorb hinzufügen