Kategorie

Sejf na laptopa BL-23E

Producent: SecureLine
Dostępność:

Wymiary zewnętrzne w mm:

Wys./Szer./Głęb.:

230 / 450 / 400

Wymiary wewnętrzne w mm:

Wys./Szer./Głęb.:

225 / 445 / 350

Rodzaj zamka:

zamek elektroniczny

Pojemność: 35 litrów

Waga: 18 kg

Ilość półek: 1

Przeznaczenie: Sejf idealny do zabezpieczania laptopa, a także gotówki lub kosztowności.

Modele Secure Safe zostały zaprojektowane by zabezpieczać przed kradzieżą gotówkę i kosztowności. Wśród przedmiotów, które można przechowywać w tych sejfach są: gotówka, biżuteria, paszporty, kamery cyfrowe i wiele innych. Oferujemy również model, którego konstrukcja pozwala na przechowywanie laptopa. Secure Safe można trzymać zarówno w domu jak i w miejscu pracy. Wszystkie modele sejfów Secure Safe są gwarancją bezpieczeństwa i oferowane są w przystępnej cenie.

Budowa

Konstrukcja modeli Secure Safe wykonana jest z 2,5- milimetrowej stalowej blachy, za wyjątkiem solidnych drzwi z 5- milimetrowej blachy. Mechanizm zamykający to dwa chromowane rygle o średnicy 20mm.

Zamykanie

Secure Safe oferuje wersję z tradycyjnym zamkiem kluczowym i z zamkiem elektronicznym. Przyjazny dla użytkownika zamek elektroniczny otwiera się po wprowadzeniu kodu PIN (3-8 cyfrowy). W sytuacji awaryjnej zamek można otworzyć elektronicznie za pomocą kodu awaryjnego lub też mechanicznie -specjalnym awaryjnym kluczem dostępnym w zestawie.

Dodatkowe atuty

Secure Safe można przymocować do podłogi lub ściany korzystając z dołączonego zestawu mocującego. Dodatkowo w wyposażeniu standardowym znajduje się wysuwana półka.

Wygląd

Secure Safe można wkomponować w każde wnętrze. Występuje w kolorze jasnoszarym. W wersji z zamkiem elektronicznym, przyciski do kodu PIN znajdują się na ciemnoszarym tle.