do kasy suma: 0,00 zł
Darmowa dostawa
przy zamówieniu
powyżej 1000zł

Koperty Bezpieczne z kieszenią zewnętrzną B4 pakiet 50 sztuk

Dostępność: dostępny na zamówienie / zapytaj o aktualną cenę
Cena brutto: 58,43 zł
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
58.43
Cena netto: 47,50 zł
bez 23.00% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Koperty Bezpieczne z kieszenią zewnętrzną rozmiar B4 pakiet 50 sztuk

Koperty bezpieczne wykonane są z wyjątkowo trwałego, trójwarstwowego polietylenu HDPE. Grubość powyżej 80 mikronów gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Warstwa folii znajdująca się we wnętrzu koperty bezpiecznej jest czarna, co uniemożliwia jej prześwietlenie.

Zamykane są specjalną taśmą AMERSAFE, która reaguje na próbę jej odklejenia ujawnieniem się napisu świadczącego o ingerencji osób nieupoważnionych. Taśma pokryta jest wielowarstwowym klejem, który na próby oddziaływania na taśmę podwyższoną lub ujemną temperaturą a także chemikaliami uwidacznia ukryty napis.

Jako jedyna koperta dostępna na rynku wyposażona jest w identyfikator ciepła wskazujący na termiczną próbę otwarcia koperty. AMERSAFE uzyskały pozytywną opinię Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Głównej Policji. Identyfikator został wprowadzony na wniosek CLK, które wskazało oddziaływanie wysoką temperaturą jako najczęstszą technikę nieupoważnionego otwierania koperty. 

Specjalne wzmocnione zgrzewy
wyposażone są w mikronadruk uniemożliwiający rozgięcie i ponowne zgrzanie koperty.

Numer ewidencyjny naniesiony jest w trzech miejscach, w tym pod taśmą zabezpieczająca, co ułatwia ewidencjonowanie przesyłek i uniemożliwia ich przenumerowanie. Numery znajdują się również na odcinkach kwitujących, które dzięki specjalnej perforacji, łatwo się odrywa. Koperta bezpieczna opatrzona jest również kodem kreskowym

Panele do ręcznego opisu umożliwiają staranne opisanie zawartości koperty, jej nadawcy, odbiorcy i daty nadania. Na kopertach umieścić można dowolny, wielokolorowy nadruk personalizujący ich użytkownika.

Koperta Bezpieczna B4p -pozwala na zabezpieczenie większej ilości pieniędzy, dokumentów w formacie A4 (umowy, kontrakty, oferty, dokumentacja medyczna, dokumenty prawne, umowy o pracę, instrukcje, projekty, wyniki badań, listy płac, polisy ubezpieczeniowe etc), większe przedmioty wartościowe i poufne 

Kieszeń zewnętrzna jest wgrzana w kopertę w procesie produkcji, często stosowana jest do przekazywania protokołów kasowych lub dokumentów opisowych zawartość koperty. Kieszeń jest zamykana na zakładkę co zapewnia łatwy dostęp do dokumentów.

Dostępne rozmiary kopert bezpiecznych z kieszenią zewnętrzną :

Amersafe B5 190x260mm

 

Negocjuj ceny!


 

Opinie o produkcie (0)

baner płatności online

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl