do kasy suma: 0,00 zł
Darmowa dostawa
przy zamówieniu
powyżej 1000zł
Opcje przeglądania
Producent
Dostępność
Wysyłka w
Cena
 • od
  do

Plomby ISO 17712

Plomby kablowe CableSeal CS-K 3,5 100sztuk Plomby kablowe CableSeal CS-K 3,5 100sztuk
Producent: Safexpert
Cena:

343,17 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt. = 3,43 zł )

Cena netto: 279,00 zł

szt.
zobacz więcej
Plomby kablowe CableSeal CS-K 3,5 10sztuk Plomby kablowe CableSeal CS-K 3,5 10sztuk
Producent: Safexpert
Cena:

49,20 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 40,00 zł

szt.
zobacz więcej
Plomby Kontenerowe BoltSeal 10sztuk Plomby Kontenerowe BoltSeal 10sztuk
Producent: Safexpert
Cena:

33,21 zł

zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 27,00 zł

szt.
zobacz więcej

W sklepie internetowym All4Safe oferujemy różnego rodzaju systemy informujące o próbach sforsowania zabezpieczenia przez osoby niepowołane. Wśród najchętniej kupowanych produktów, znajdują się plomby ISO 17712, które zebraliśmy poniżej. Systemy te charakteryzują się wysoką jakością, funkcjonalnością i tym, że spełniają obecne standardy ustanowione dla tego typu artykułów.

Plomby w standardzie ISO 17712 – co to takiego?

Zabezpieczenia zebrane w tej kolekcji łączy posiadany certyfikat wysokiego poziomu bezpieczeństwa, który jest oznaczony właśnie poprzez litery ISO (International Organization for Standarization). Jest to międzynarodowa organizacja, która zajmuje się przygotowywaniem norm jakości dla produktów z różnych dziedzin. Z kolei zamieszczona na opakowaniach plomb numeracja odnosi się do konkretnej normy. Czasami do szeregu cyfr dodaje się też oznacznik roku, w którym zatwierdzony został dany standard. Obecny obowiązuje od 2013 roku, dlatego czasami w opisach produktów można spotkać się z oznaczeniem 17712: 2013.

Standard, który spełniają produkty z naszej oferty informuje, że są one dopuszczone do użytku międzynarodowego. Są odpowiednie m.in. do kontenerów, wagonów, przyczep i paczek transportowanych pocztą oraz firmami kurierskimi.

Oferta plomb ISO 17712

Wśród dostępnych w naszym sklepie internetowym produktów, które spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa, znajdują się modele kablowe CalbeSteal CS-K. Składają się z obudowy wykonywanej z odlewanego ciśnieniowo aluminium bądź tworzywa ABS, a także z plecionego kabla. Kabel, zależnie od modelu, może być wykonany ze stali nierdzewnej bądź nylonu. Egzemplarze CS-K są dostępne w kilku różnych rozmachach m.in. z kablem o średnicy 3,5 mm i 5 mm. Sprzedajemy je po 10 lub 100 sztuk.

Mamy także modele kontenerowe BoltSeal. Składają się one z metalowych elementów pokrytych tworzywem ABS. Mają laserowo wypalony numer i wysoką odporność na zrywanie.

Zastosowanie plomb ISO 17712

Zależnie od modelu, można je stosować do zabezpieczania:

 • kontenerów,
 • samochodów,
 • cystern,
 • wagonów,
 • pojemników,
 • pudełek,
 • szuflad,
 • drzwi,
 • magazynów,
 • biur
 • i innych.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl